Sidris rodina: 4 otázky o astrálním cestování

Sidris rodina: 4 otázky o astrálním cestování

"Žijeme ve vícero realitách zároveň? Dá se tak potkat stejná bytost se stejnou energií a esencí v různých dimenzích?" 
Irča

1) "Žijeme ve vícero realitách zároveň?"  Irča

Na tuto otázku musím odpověď zcela podle svého praktického vystupování z těla. Ano, žijeme minimálně ve třech najednou. V hmotné sféře, astrální a mentální. Avšak žijeme ve všech zároveň, ba mnohem více. Pro praktické poznání doporučuji naši audio meditaci Do vyšších sfér a zpět.

 

2) "Na lustr v pokoji jsem umístil předmět. Jste schopen astrálně přicestovat a určit o jaký předmět se jedná? Pokud to dokážete, zřejmě byste zásadně ovlivnil můj život." Martin  

Ano jsem toho schopen, doby kdy jsem takto každému na počkání dokazoval že všichni umíme vystoupit z těla už jsou ale pryč. Stálo mě to hodně síly a přesto lidé nezačali sami mimotělně cestovat. Jen "wow". Tímhle směrem již nehodlám jít dále. Spojili jsme avšak síly s astrálními cestovateli a vytvořili návod, díky kterému astrální cestování zažijete zcela sami na sobě. Každý člověk tak nyní má možnost vystoupit z těla. Zde je plnohodnotný návod, který je vyzkoušený mnoha reálnými astrálními cestovateli. Má to velký smysl. Užijte si ho a dejte vědět :)

 

3) "Co myslíte, prožívají všechny duše (vědomí) v astrálním světě blaho nebo se to různí v souladu se zákony příčin a následků?"  

Pokud se budeme bavit o duši, tedy astrálním těle, tak ano prožíváme v této sféře veškeré naše chtíče, radosti, strasti i rádoby karmu. Doslova totiž prožíváme to, co chceme. Jsme částečně vázáni časem a prostor je volně průchodný. Ve vědomí, neboli v mentálním světě pak doslova nic nepotřebujeme. Jsme. Ano můžeme cestovat nezávisle na čase prostoru, což osobně využívám pokud opravdu mám pomoci dalším lidem. Avšak... jakmile se do těchto sfér dostanete, tak cítíte klid a jakékoliv konání vám přijde zbytečné. Zvládnete to jednodušeji, než by kdo čekal. Máme to v sobě, vy to totiž umíte a prožijte například na  regresních terapií do minulých životů , případně si užijte návod na mentální cestování :)    

 

4) "Mají podle Vás zvířata duši? Přežívá jejich vědomí (energie) fyzickou smrt?"

Ano.    

 

5) "Již týden se pokouším o astrální cestování.

Včera jsem měla zážitek, kdy jsem se při uvolňování ocitla ve stavu, který jsem zažívala, když jsem byla jako malá nemocná. Jako bych ležela na tvrdé podložce a potom jsem se rozšířila do celé místnosti a bylo pro mě těžké určit její velikost, jako bych vyrostla do obrovských rozměrů, potom jsem pocítila velkou lásku, ale astrálně vystoupit z těla se mi nepodařilo.. Dneska se tento stav opakoval, ale bez toho rozšíření. Uvolnila jsem se a měla jsem pocit, že jsem nad sebou a koukám se na sebe, ale zároveň jsem pořád v těle a nahnalo mi to velký strach. Nevím, zda jsou tyto stavy normální a ráda bych poprosila o radu, či potvrzení, že jsem na správné cestě. Děkuji." Martina  

Gratuluji vám, zažíváte mentální cestování! Je snazší a příjemnější, a reálné. Pouze nedává toliko přesvědčivosti o vystoupení z těla, jako astrální cestování. A právě to jste zažila ve chvíli, kdy jste se koukala na své tělo. Jistě si pamatujte ten pocit kterým jste se vymístila z těla, i ten pocit který jste celou dobu zažívala. Bude pro příště tak sloužit jako krátkodobá vstupenka pro snadnější opuštění těla :) Při silném astrálním vystupování může být cítit strach a je to v pořádku, neboť je to něco poprvé. Sama jste ale přesto jistě vnímala, že máte nad vším kontrolu a jakmile jste chtěla do těla, tak jste jím byla vrácena zpět. Stále uvolňujte své hmotné tělo, které získá důvěru ve vaše vědomí a následně vás propustí do astrálního světa. Je to již nějaká doba co se pokoušíte o astrální cestování, děláte dobře, neboť poznání mimotělního stavu za to stojí.  

 

6) "Chtěl bych se Vás zeptat na Astrálního cestování.

Je možnost pro čtrnáctiletého kluka, aby ze svého těla vystoupil a jestli je po nějakém tréninku možné cestovat po celé Zemi. Mám na mysli např. pomocí myšlenky se jakoby teleportovat na určité místo nebo k nějaké osobě. Také se chci zeptat, jestli je možnost, že by se po určité vzdálenosti od těla cívka spojující Duši a Tělo přetrhla a já bych se tak nemohl dostat zpět do těla. Má poslední otázka zní, jestli si za tyhle odpovědi něco účtujete. Děkuji předem klidně i za sebemenší odpověď a přeji Vám klid." Lukáš

Při astrální cestování oddělujeme naše astrální tělo od hmotného těla. Tyto těla jsou stále na sebe bezpečně navázány, bez ohledu na vzdálenost. Čím jsme však starší, tím více je návaznost pevnější. Do dospělosti máme navázanost slabší. Proto se doporučuje vycestovat okolo osmnáctého věku, kdy se nakonec astrální cestování daří i nejlépe. Do té doby je vhodné zažít mentální cestování, které je prvním krokem k úspěšnému astrálnímu cestování. Je to snadné, příjemné a dává mnoho zkušeností - ZDE. Můžeme jej vnímat jako opravdu velmi důležitou přípravu před zcela přirozeným krátkodobým astrálním výstupem. Kéž bych tento návod měl v dětství i já... Po zvládnutí mentálního cestování jsme o to více připraveni na tolik probouzející astrální cestování. Tvorba doslova láskyplného světa má v tomto světě smysl.  S obecnými otázkami pomohu rád, neboť pomáhají mnoha lidem. Pište volně další otázky na email muj@laskyplnysvet.cz a všechny postupně zvládneme :)  

 

⚡️ Jak se probudit ze sna do reality?

👍 Online kurz astrální cestování, ano opravdu poznáte astrální sféry

👉 Osobní dlouhodobá cesta v Astrální akademii která vám změní život nejlepším směrem

   

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)