Po dvou letech jsem astrálně vystoupila a pohodově

Po dvou letech jsem astrálně vystoupila a pohodově

Příběh o Marianovi, který astrálně vystoupil, u vás vyvolal mnoho reakcí. Některé kladné, jiné spíše záporné, jako u čtenáře Tibora. Pro vás, kteří jste se neztotožnili s Marianem, přinášíme příběh naší Žanetky, která také astrálně vystoupila, ale její cesta byla zcela odlišná od té Marianovy. Nejdříve však dopis Tibora. 

"Popravdě mi příběhy, kdy lidi vystoupí “už na čtvrtý pokus”, působí na velice nepříjemná místa, jelikož mne se to nepovadlo ani na x pokusů. Nutí mě to přemýšlet o tom, co jsem “dělal špatně” a “proč já ne?”, což jsou šílenosti, do kterých už vstupovat nechci." Marian má kliku, jeho příběh pro mě ale není inspirující, spíše odrazující. Tvořící větší propast. Vede mě to k závěru, že možná nemám astrálně cestovat, nebo tam mám nějaké bloky. Jsem znechucený.  Nic. Hluboký nádech, úsměv dovnitř a jdu dál. Ať se mají všichni krásně, i ten pacholek šťastlivej. :)"

Příběhů, které se k nám dostávají, je nespočet a každý je zcela jiný. Je to dobře, protože s někým se dokážeš ztotožnit a někdo tě dokáže popudit. Tak jako tak v tobě příběh vyvolá emoce a to je to podstatné. Dokud v tobě jakýkoli příběh o astrálním cestování vyvolá změnu nálady, tak ti není lhostejný a stále máš šanci cestovat. :) Pro tebe mám tedy jiný příběh...

O Žanetě, která vystoupila pohodově

ta nám ho sice nesepsala, ale jsme s ní v telefonickém spojení. Žaneta nikdy nebyla na žádné naší přednášce, ani workshopu. Její praxe spočívala v meditacích a jedné důležité věci. Kdykoli si sedla na gauč či křeslo, uvolnila horní polovinu svého fyzického těla, nacítila tělo astrální a zkusila vystoupit. Toto praxí vypilovala, že ji celý tento proces zabral do 3 minut. Dělala to ale vždy, když se pohodlně usadila. Nijak na astrální cestování netlačila, užívala si pocity astrálního těla.

Po dvou letech

této praxe se posadila na gauč, opět uvolnila horní polovinu těla a najednou vnímala, že jí z hrudi vyrůstá něco jako lotos, který se pomalu otevírá. Následovala tento pohyb a posadila se svým astrálním tělem. Prožívala pocit nekonečné lásky a klidu, říkala, že astrální svět je milionkrát reálnější než svět hmotný, tak nádherný a láskyplný. Rozhlédla se, a když se podívala na svého psa, který ji ležel u nohou, lekl se jí, vyděšeně seskočil, a to ji okamžitě hodilo zpět do těla. Tedy ne všem se povede astrálně vycestovat hned, ale povede se to všem, kteří vytrvají. Sidrisovi se to v pubertě povedlo po 2 letech teorie a 9 měsících každodenní praxe.

  1. Určitě pokračuj - základ je ovládnutá mysl (aspoň na 10 minut), na ni ti pomůže audiomeditace "Pozorování vlastní mysli".
  2. Pro "Nacítění astrálního těla" nalezneš také u nás audiomeditaci.
  3. A pak již to jde.
  4. Můžeš se přihlásit s námi na online kurz astrální cestování