Umělé podporování spirituálního vzestupu?

Umělé podporování spirituálního vzestupu?

V jaké chvíli jsou berličky vhodné a kdy naopak zcela zničí vše vybudované? Mohou nám velice pomoci, postrčit nás dále, ale také zapříčinit rozpadnutí veškeré vybudované cesty či dokonce její nenalezení. Jak je známo, všechny cesty vedou do Osvícení. Jenže jak si vybrat takovou, která nás dovede opravdu co nejdále a to ještě za tohoto života? Tedy ne až po smrti hmotného těla.   Situaci s berličkou (čaj, jasmín, či jiné i silnější) můžeme rozdělit do dvou zkušeností uživatele. Nedoporučujeme silné berličky, avšak proč si o nich nenapsat :)

 

Uživatel nezná své vyšší vědomí

Pokud si nyní vezmete berličku, která vás dostane například do vysokých sfér, nebo na omezenou dobu z hmotného těla, pak máme úžasné zážitky, ale s velkou pravděpodobností dojde k degradaci poznání jen na pouhou zábavu. Zde opravdu berličku neriskovat, nejprve se poznejte. Neboť při navrácení do těla máte pak tendenci všemu přisuzovat jen "ovlivnění mysli jinou látkou". většina uživatelů berliček se domnívá, že tento stav je navozením jistého dojmu. Instantní řešení je zde pochopeno povrchní mysli, neboť hluboká mysl nebyla ještě probuzena. Pokud jeho přesvědčení trvá, pak berlička posloužila naopak pro uzavření jedné z mnoha cest.

Máme ale dobrou zprávu, začněte nejprve alespoň s návodem Tři stupně k ovládnutí mysli a po jeho zvládnutí již budete mnohem dále v sebepoznání, než byste si dokázali představit.  

Nebo uživatel zná své vyšší vědomí

Zcela na začátku si myslíme že víme kdo jsme, a docela si i uvědomujeme, že nás tvoří obrovské množství myšlenek a přesvědčení. Postupem času i zjistíme, že jsme je získali  od okolí, sami vytvořili i dokonce je převzali z kolektivního vědomí, či snad z Astrální dimenze.

Uchopíme Prozření

Instantní řešení je pochopeno hlubokou myslí, kterou jste předem poznali. Zcela tak znáte sami sebe, své vlastní vědomí. Nyní berlička slouží jako pomocník k dosažení vyšších stavů, jakási mapa, která vám ukáže nejbližší cíl, vy se do něj ponoříme, naučíte se jej poznávat a opět vás berlička zaveze zpět. Vy již známe vyšší bod a nyní umíme do něj vkročit. Berličky pouze některé a velice omezeně, ale vždy společně s poznáním hlubokého stavu vědomí. Pro všechny případy naleznete první kroky v návodu (zde).    

Nejprve si vyberme přirozenou cestu

1) Svá vlastní cesta

Ať to může znít ze začátku jako příliš jednoduché, až banální, pak vám garantujeme, že poctivé dodržení zcela lehkého postupu vás dovede tak daleko, kam byste si nyní ani nedokázali představit. Je nutné zcela zklidnit veškeré děje které nás ovládají a zabavují. Jen díky tomu se můžeme ponořit hlouběji do poznání. Mysl ze začátku protestuje, kope, nadává, nechce. Pokud jste pevní ve vašem rozhodnutí, pak dle našich individuálních schopností mysl přestane vytvářet veškeré zábrany a místo toho začne zcela spolupracovat. Máte vyhráno! Zcela jednoduchý a přitom velmi účinný návod: Tři stupně klidu mysli    

2) Astrální cestování

věnuje cestu ovládnutí mysli, reálné a důkazné poznání sebe nezávisle na hmotném těle a díky tomu nalézání cesty hlubších, často níže jmenovaných. Zcela jednoduchý, účinný a vyzkoušený návod mnoha reálnými astrálními cestovateli nalezete v návodu Astrální cestování prakticky. Každý zájemce v praxi ovládá svou mysl, poznává sám sebe, svou astrální Sílu i své vědomí. Je to rychlá cesta o které se dá uvažovat ve chvíli opravdu silného vnitřního přesvědčení, které nás dovádí do potřeby poznat, co je dále, v duchovním světě, ale i mnohem dále...

 

3) Dlouhodobá cesta v Astrální akademii

Pochopíte a vyřešíte svůj život. Nejvýznamnější chvíle svého života budete tvořit zcela vědomě. Půjdete svou vlastní cestou. Máte totiž jednu výhodu – jedinečně ovládáte své myšlenky, a tedy jejich ohromnou sílu! Nepodléháte vlivu okolí, naopak to jste vy, kdo ovlivňuje svět k lepšímu. Svůj život sebevědomě ovládnete a zažijete propojení se světem. Do Astrální akademie již nastoupilo více než 200 lidí, kteří každý den prožívají radost ze života plnými doušky. Žijí přítomností, znají smysl svého života a míří k němu. Díky vaší i naší praxi jsme se posunuli o kousek dále a Astrální akademie prošla zcela kompletní rekonstrukcí, která ji povznesla o několik úrovní výše. Více v Astrální akademii.

 

4) Regresní terapie do minulých životů

neboli forma mentálního cestování, kdy získáme schopnost zklidnit mysl a uvolnit své vědomí do dějství napříč časem a prostorem. Více naleznete v článku Jak poznat minulé životy?. Vše prožíváte bezpečně, avšak velmi hluboce na terapeutickém lehátku s vaším průvodcem.

5) Hermetismus

prozření do aktivního budování Univerza, později vědomé splynutí. Pozor na ego...  

6) Buddhismus

trpělivé hledání a nacházení. Naleznete, poznáte, odevzdáte se či předáte dále? Velmi dobří přátelé se nacházejí v buddhistickém centru Rabten. Krásným příběhem je zde cesta paní, jenž meditovala v buddhistickém centru po mnoho let. Měla již velmi ovládnutou mysl a na této cestě tak byla pokročilá. Při meditačním shromáždění se svým vnitřním vědomím optala mnicha, zda opravdu tato cesta vede k vyššímu poznání. Mnich se na ní láskyplně zadíval, zakýval, v tu chvíli její astrální tělo vyzdvihl z hmotného těla, nechal ji potřebnou dobu sledovat kde se nachází a pak navrátil zpět do těla ze zprávou "Ano, jdeš velmi dobře. Dostala jsi dar a poznala vyšší možnosti. Nyní je však v sobě probuď svou poctivou cestou."  

7) Zen

přímá cesta k cestě pochopení a odevzdání se. Přátelé ze zenové školy Kwan Um Liberec.

8) Duchovní jóga

Komplexní cesta, nikoliv cvičení, poskytuje cestu prozření v hmotném světě. Je vhodná pro vnímavé lidi.

9) Byliny AY!energy

Velmi silný duch rostlin pocházející ze šamanské části Jižní Ameriky a Afriky. Do půl hodinky po probuzení si užít tablety dle návodu a asi po hodině usedněte k hlubinné meditaci. Vyzkoušeli jsme při požádání ducha přívětivých bylin aby zjevil svou sílu … a … na asi deset vteřin jsme se ocitli svým astrálním tělem u stropu. Pak nás ihned tělo stáhlo zpět. Přátelé měli minimálně zajímavé zážitky po několik hodin o silnějším vědomí a ducha. Tyto byliny jsme si tak oblíbili i pro běžný život. Směs AY!energy rostlin seženete v eshopu.

10) Marihuana, LSD, Šalvěj divotvorná a podobné

Pakliže nemáme zvládnuté vyšší vědomí, pak pravděpodobnost degradace poznání je velmi vysoká z důvodu velké síly. Jděme přirozenou cestou. Viz začátek článku.

Důkaz, že děláte v životě správně

Největším překvapením pro vás bude změna okolí, neboť se již nebudete chtít bavit o tématech, které nerozvíjejí mysl, ba ji dokonce zašlapávají. Toto byly témata minulosti, neboť patřily k jistému druhu zábavy, či alespoň bezúčelnému tlachání. V této chvíli jste si vnitřně vybudovali své velmi silné vědomí, proto jděte výše, cestujte astrálně, mimotělně, poznejte zcela čisté vědomí, Nicotu, Všechnotu, Univerzum, Boha. Stanete se jím. Běžte a poznávejte ze všech stran právě skrze vaší dokonalou cestu.

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)

Pozorování mysli (audio meditace 19 minut)